SQCSVA680GAT1A\500 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQCSVA680GAT1A\500
  • Описание
    AVX Corporation SQCSVA680GAT1A\500 Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 68 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: +/- 30 PPM / C Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Low ESR MLCCs Dimensions: 0.813 mm W x 1.6 mm L x 0.762 mm H Termination Style: SMD/SMT